O firmie

O firmie

Wysoka jakość

Firma BLACK AND WHITE STYLE od początku istnienia przyjęła zasadę „NAJWAŻNIEJSZE JEST ZADOWOLENIE KLIENTA” Stanowi ona nasz podstawowy cel. Dzięki wprowadzaniu najnowszych rozwiązań technologicznych jesteśmy w stanie zagwarantować naszym partnerom wyroby o najwyższym poziomie jakości.

 

Oferta, którą proponujemy w postaci mebli kuchennych i łazienkowych stale jest poszerzana o nowe, funkcjonalne i zgodne z panującymi na rynku trendami modele. Młoda, stale rozwijająca się kadra wprowadza innowacyjne rozwiązania, które satysfakcjonują naszych partnerów i ich klientów. Stawiamy na jakość, pewność, zaufanie.

Technologia najwyższej jakości

W trosce o wysoki poziom satysfakcji naszych klientów niezmiennie korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych.

 

Dzięki stosowaniu maszyn wiodących producentów (BIESSE, SCM, HOMAG) gwarantujemy produkty najwyższej jakości. Wdrożony w naszej firmie system zarządzania jakością ISO 9001:2015 zapewnia dobrą organizację pracy, co bezpośrednio wpływa na zadowolenie zarówno pracowników jak i naszych partnerów biznesowych.

Dopasowane do potrzeb

Młody, zaangażowany i stale rozwijający się zespół wprowadza innowacyjne rozwiązania, które cieszą się dużym uznaniem naszych partnerów.

 

Potwierdzają to liczne nagrody i wyróżnienia, między innymi, Laur Klienta w kategorii Odkrycie Roku, który otrzymaliśmy pięć lat z rzędu.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi dostawcy i ich produkty były najwyższej jakości oraz kontrolujemy ich wiarygodność pod względem obowiązujących norm. Naszym celem jest również kreowanie nowych trendów i monitorowanie tendencji panujących na rynku. Dzięki temu gwarantujemy satysfakcję na wielu płaszczyznach.

lat na rynku

Wysyłamy do 10 krajów

6 medali za design “Laur Klienta”

Nagroda “Dobra Marka” w 2018 roku

Procesy zgodne z normami ISO 9001:2015

Odpowiedzialnie zarządzamy materiałamy potrzebnymi do produkcji

Szybki Kontakt
Pełny kontakt More

Nowina 38

82-300 Elbląg

tel. +48 55 648 66 60

fax +48 55 648 66 55

E-mail:

sekretariat@bws.com.pl